رنگ سال ۲۰۲۲

رنگ سال ۲۰۲۲

رنگ سال ۲۰۲۲ معرفی شد؛ فرشته‌ای / very peri

کمپانی پنتون که بزرگترین شرکت در جهت شناخت رنگ‌هاست، هرسال یک رنگ را به عنوان رنگ سال معرفی می‌کند. این کمپانی رنگ «Very Peri» را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۲ انتخاب کرده است. پنتون درباره این رنگ اینطور می‌گه: «این رنگ آبی-بنفش با ته‌رنگ قرمز-بنفش، ترکیبی از وفاداری و پایداری آبی و انرژی و هیجان قرمزه». اما جالب است بدانید که پنتون، این رنگ را از طریق مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) در بلاکچین تزوس منتشر می‌کند.

به گزارش وبسایت coindesk این مجموعه دارای توکن‌های NFT است که توسط هنرمند Polygon1993 طراحی شده است و از این رنگ در آثار هنری خود استفاده می‌کند. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، پنتون اعلام کرده است که از تزوس به عنوان شبکه بلاک‌چین منتخب خود به عنوان شبکه‌ای سریع، ایمن و کارآمد استفاده می‌کند. لوری پرسمن (Laurie Pressman)، معاون مؤسسه رنگ پنتون، در بیانیه‌ای گفت:

“ایجاد یک رنگ جدید برای اولین بار در تاریخ برنامه رنگ آموزشی رنگ سال پنتون ما نشان‌دهنده نوآوری و تحول جهانی است که در حال وقوع است.”

همچنین توجه داشته باشید که پروژه شبکه تزوس روز سه‌شنبه زمانی که یوبی‌سافت بلاکچین را برای استقرار NFT‌های درون بازی در عنوان «Tom Clancy: Ghost Recon» برای اولین بار انتخاب کرد، خبرساز شد و باعث رشد قیمت XTZ، رمزارز اصلی بلاک چین گردید. در حالی که آبی Very Peri اولین رنگی است که پنتون به یک NFT تبدیل کرده است، بدون شک می‌توان فهمید که آخرین رنگ هم نخواهد بود. یکی از نمایندگان تزوس به کوین‌دسک اینطور اعلام کرد که پنتون برنامه های NFT بیشتری در دست اجرا دارد.

نوشته های مرتبط
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها